Lokalizacja

Przy ulicy Cedrowej w Gdańsku, na liczącej blisko 11 ha działce o zróżnicowanej formie terenu i bogatej w naturalną, dojrzałą roślinność, powstaje osiedle Wolne Miasto. Zainspirowane klimatem nadmorskich wzgórz i naturalnym stylem angielskich ogrodów, stanowi doskonałą propozycję miejsca dobrego do życia dla mieszkańców w każdym wieku. Niespełna 5 km dzieli mieszkańców Wolnego Miasta od Centrum Gdańska. Dojazd z osiedla do dworca Gdańsk Główny zajmuje ok. 10 minut, a do obwodnicy Trójmiasta ok. 11 minut.

 

Zobacz w Mapach Google

Cedrowa z lepszą komunikacją z centrum Gdańska

ECO-Classic podpisała z miastem Gdańsk umowę drogową na budowę ulicy Nowej Olchowej. Powstanie tej ulicy będzie stanowiło dodatkowe połączenie pomiędzy Cedrową a Kartuską. Ponadto umowa przewiduje, że przez Nowo Olchową będzie przebiegała nowa linia autobusowa z przystankiem przy osiedlu Wolne Miasto.

Budowa Nowej Olchowej znacząco podniesie wygodę życia mieszkańców naszej inwestycji- zarówno jeżdżących samochodami, jak i tych, którzy korzystają z komunikacji miejskiej.Przystanek autobusowy przy osiedlu będzie nie tylko ułatwieniem dla śpieszących do pracy dorosłych oraz dojeżdżjących do szkoły dzieci i młodzieży, ale dla wszystkich chcących szybko i sprawnie przemieszczać się po mieście.

Zakończenie prac i uruchomienie linii planowane było do końca 2018 roku. Ze względu na przedłużające się procedury udostępnienia przyznanych terenów na potrzeby budowy , termin ulega przesunięciu.

Cedrowa z lepszą komunikacją z centrum Gdańska

Położenie miasteczka Wolne Miasto w Gdańsku

Przedstawiamy Państwu galerię zdjęć otoczenia, wykonanych na terenie Wolnego Miasta latem 2011.

Zostaw swój numer

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.