Wizualizacje IV etapu

W marcu 2017 roku rozpoczęliśmy budowę nowego, czwartego już budynku osiedla Wolne Miasto. W budynku powstaną 195 lokale mieszkalne o powierzchni od 36 m2 do 74 m2 .

Wyróżnikiem IV etapu będzie jego wyjątkowo atrakcyjne usytuowanie. Ze względu na ukształtowanie terenu będzie najwyżej usytuowanym budynkiem , dzięki temu duża część mieszkań będzie miała przepiękny widok na panoramę Gdańska.

Wszystkie z zaprojektowanych lokali będą miały balkony, loggie lub w przypadku mieszkań ulokowanych na parterze ogródki z widokiem na pełne zieleni tereny rekreacyjne osiedla.

Od strony alei głównej powstanie ciąg lokali komercyjnych, które świetnie sprawdzą się w roli kameralnych punktów usługowych, wyspecjalizowanych sklepików czy przytulnych kafejek.

Planowany termin realizacji IV etapu: III kwartał 2018 r.

 

Wizualizacje III etapu

W maju 2016 roku rozpoczęliśmy budowę nowego, trzeciego już budynku osiedla Wolne Miasto. W budynku powstaną 184 lokale mieszkalne - od ok. 30 mkw. kameralnych kawalerek i mieszkań 2-pokojowych, idealnych dla osób wchodzących w dorosłe życie oraz zainteresowanych zakupami na cele inwestycyjne, po wygodne, funkcjonalne mieszkania, liczące do 99 mkw., zaprojektowane z myślą o oczekujących przestrzeni rodzinach z małymi lub dorastającymi dziećmi.

Wszystkie mieszkania mają ponadstandardową wysokość 2,70m oraz wyposażone są w balkony, loggie lub ogródki. Od strony alei głównej powstanie ciąg lokali komercyjnych, które świetnie sprawdzą się w roli kameralnych punktów usługowych, wyspecjalizowanych sklepików czy przytulnych kafejek. Planowany termin realizacji III etapu: I kwartał 2018 r.

Wizualizacje I i II etapu

Wolne Miasto zostało zaprojektowane jako nowoczesne miasteczko harmonizujące z jego otoczeniem. Przewidziano, by każdy budynek miał w swoim bezpośrednim sąsiedztwie tereny rekreacyjne. Pomiędzy budynkami wygospodarowano wiele miejsc do wypoczynku, zielonych skwerków, a część drzewostanu to istniejący sad owocowy. Ścieżki i placyki będą oświetlone i urozmaicone elementami małej architektury.

Zostaw swój numer

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.