Mamy ponad 30 lat doświadczenia.

Mamy ponad 30 lat doświadczenia.

Działalność deweloperską na warszawskim rynku nieruchomości prowadzimy bez mała od chwili jego narodzin. Początki naszej firmy sięgają 1983 roku, kiedy to grupa architektów założyła przedsiębiorstwo projektowo – wykonawcze. Wraz z rozwojem rynku i przemianami gospodarczymi, nasza działalność ewoluowała w kierunku deweloperskim a w 1993 r. powstała firma realizująca ten nurt do dnia dzisiejszego - ECO-Classic. W ramach generalnego wykonawstwa i działalności deweloperskiej w trakcie tego czasu zrealizowaliśmy ponad 120 obiektów w kraju i zagranicą, w tym 20 budynków z ponad 3000 mieszkaniami jako deweloper. Mamy doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu działalności deweloperskiej, o czym świadczy fakt, ze przetrwaliśmy różne, nawet gorsze okresy na rynku.

Przede wszystkim jakość

Niezależnie od tego czy tworzymy ekskluzywny apartamentowiec czy zespół mieszkaniowy w segmencie średnich cen rynkowych podstawowe kryteria podejmowanych przez nas decyzji są zawsze te same:

  • Przemyślana i atrakcyjna lokalizacja
  • Wysoki poziom architektoniczny
  • Starannie zaprojektowane i zagospodarowane części wspólne
  • Bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania
  • Najwyższa staranność wykonania
  • Bezpieczeństwo prawne i finansowe osób, które nam zaufały.

 

Od początku naszej działalności wznosimy budynki o bardzo przemyślanej, pieczołowicie zaprojektowanej architekturze stosując materiały i technologie najwyższej jakości.

Przede wszystkim jakość
Udana inwestycja.

Udana inwestycja.

Zakup mieszkania czy apartamentu to duży wydatek. Kupując lokale w naszych inwestycjach klienci mogą być pewni, że na tej inwestycji nie stracą. Dzięki jakości naszych inwestycji osoba, która chce sprzedać czy wynająć mieszkanie zawsze znajdzie chętnych. W każdej z naszych inwestycji można znaleźć kilku klientów, którzy kupują kolejne mieszkanie w tej inwestycji lub nawet kilka mieszkań w różnych naszych inwestycjach. Cieszymy się i jesteśmy dumni z tego, że klienci do nas wracają.

Jesteśmy fachowcami.

Kapitałem ECO-Classic są przede wszystkim ludzie – architekci, inżynierowie, ekonomiści, prawnicy, handlowcy, wszyscy, których wiedza i doświadczenie złożyły się na nasz sukces. Od początku jej istnienia firma ECO-Classic tworzona była przez ludzi obdarzonych wizją - architektów, gotowych tworzyć przedsięwzięcia nieszablonowe inspirując się najlepszymi wzorami.
Dzięki nabytemu doświadczeniu, wiedzy i świetnej kadrze, ECO-Classic jest dzisiaj w pełni przygotowana do kompleksowego prowadzenia wszelkich przedsięwzięć inwestycyjnych, jednak to, co lubimy robić najbardziej to tworzyć coraz lepszą architekturę mieszkaniową dla coraz bardziej wymagających klientów. 

Jesteśmy fachowcami.
Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów.

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów.

W każdej z naszych inwestycji projektujemy mieszkania jakich poszukują nasi klienci. Wsłuchując się w potrzeby osób odwiedzających nasze biura sprzedaży odpowiednio przygotowujemy projekty czyniąc nasze inwestycje i mieszkania odpowiedzą na oczekiwania naszych klientów.

ECO-Classic

Inwestorem zespołu mieszkaniowego Wolne Miasto jest „Cedrowa” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bukowińskiej 24A. Jest to spółka celowa, utworzona przez ECO-Classic do „realizacji zadania inwestycyjnego przy ul. Cedrowej”.

 

„Cedrowa” Spółka z o.o. 

Siedziba: 02-703 Warszawa, ul. Bukowińska 24A.

Tel: (22) 380 11 11

 

NIP: 521-341-8921

KRS: 0000271296 

Kapitał zakładowy: 6 100 000 PLN

REGON 140819510

ECO-Classic

Zostaw swój numer

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.